fbpx
logo

Oferta

Słownik

projekt kompleksowy


W ramach kompleksowego projektu następują 3 spotkania z projektantem w celu doboru materiałów  w salonie z wyposażeniem wnętrz lub na budowie.

projekt koncepcyjny

tablica mooadbard

USŁUGI DODATKOWE

indywidualnie

Koncepcja projektowa

Jest to przedstawienie w formie uproszczonego projektu (rzutu 2D i modelu 3d w wersji czarno-białej) 2-3 wariantów układu funkcjonalnego projektowanego lokalu.

Wizualizacje pomieszczeń

Wizualizacja jest graficznym (obraz w formacie jpg) pokazaniem danego wnętrza.  Prezentowane wnętrza pokazane są w 3D, kolorze odpowiadającym danym materiałom wykończeniowym, oświetleniu imitującym światło dzienne lub sztuczne. Na wizualizacji widoczne są przykładowe kolory, materiały, meble, sprzęt, materiały wykończeniowe.
Celem tego etapu projektu jest pokazanie w bardziej przystępny, łatwiejszy do wyobrażenia sobie sposób jak będzie wyglądać projektowane wnętrze.

Projekty wykonawcze

Projekty wykonawcze zawierają ostateczny wygląd lokalu pod względem funkcjonalnym, wszelkich dokonanych zmian i układu mebli. Są rysunkami technicznymi do przekazania poszczególnym podwykonawcom, które zawierają wszystkie niezbędne informacje do realizacji projektu:

– projekty dla branży hydraulicznej,


– projekty dla branży elektrycznej,


– projekty dla wykończeniowców,


– koncepcje projektową mebli wykonanych na wymiar.

Dokumentacja techniczna

Na dokumentację techniczną składają się wszystkie projekty wykonawcze lokalu, zaakceptowane wizualizacje, kosztorys lub wykaz użytych w projekcie materiałów. Jest to komplet wiedzy na temat projektowanego lokalu, zawierający informacje niezbędne do realizacji projektu, dokonania zamówień oraz zakupów materiałów.